O nás

Jsme vaši specialisté na reklamní předměty

Jsme malá, rychle se rozvíjející firma, kterou tvoří mladý a kreativní tým lidí. Kromě reklamních žabek se zabýváme výrobou široké škály reklamních předmětů a naší konkurenční výhodou je úzká specializace na zakázkovou výrobu. Jako přímý výrobce reklamních předmětů máme velkou výhodu v tom, že pro nás není nic nemožné. 

 

Vyrábíme na zakázku

Specializujeme se na segment 3D propagace a snažíme se uspokojit vaše nejnáročnější představy.  Máte zájem o reklamní žabky, ale nelíbí se vám standardní nabídka skladových produktů? Nevadí, rádi vám vyrobíme designově originální žabky přesně na míru vašim představám. 

originální reklamní žabky
 

Zabýváme se prodejem a distribucí 

V případě, že spěcháte na termín, nebo vám stačí obyčejné žabky opatřené vaším logem, pak můžete vybírat na našem e-shopu. Zde kromě žebek nalzenete téměř celou nabídku reklamních předmětů z celé Evropy. Většinu produktů máme dostupné skladem a k dodání ihned.

žabky s logem
 

Tvoříme profesionální grafické designy

­

Disponujeme vlastním profesionálním grafickým studiem Silic Média CREATIVE, které vytváří kreativní grafické koncepty na míru. Vytváříme 3D vizualizace produktů, grafické návrhy log a logotypů, tiskových materiálů a obalových produktů i tvorbu webdesignu. Veškeré grafické návrhy vytváříme s ohledem na vaše požadavky a technologické a finanční možnosti.


Snažíme se být jiní než naši konkurenti, a proto svou pozornost zaměřujeme právě na vás klienty. Nechceme být pouhým distribučním článkem na trhu reklamních předmětů. Proto se zabýváme vývojem zcela nových řešení v oblasti 3D propagace. Nové nápadité reklamní produkty vytváříme ve spolupráci se zkušenými výrobci a technology. Zakázková výroba je naší specialitou a patříme v ní mezi špičky na českém reklamním trhu.

Naší největší předností je krátká reakční doba a dotahování všech záležitostí do sebemenších detailů. Zkrátka jsme tu pro vás!

 Kontaktujte nás

+420 606 208 136
8:00 - 16:00
Mgr. Veronika Semerádová
veronika.semeradova@silicmedia.cz
veronika_semeradova_silicmedia
8:00 - 16:00

Facebook