Dodací termíny

Termín dodání

Jsme si vědomi toho, že vámi objednané zboží potřebujete mít v co nejkratším možném termínu. Proto děláme vše pro to, abyste jej obdrželi včas! Termín dodání se odvíjí především podle množství skladových zásob, počtu objednaného zboží a způsobu výroby. Níže uvedené termíny dodání jsou pouze orientační. Přesný termín vám sdělí obchodní manažer.

 

Reklamní předměty skladem

­

Nabízíme široký sortiment reklamních předmětů, které expedujeme přímo z našeho skladu nebo od našich dodavatelů.

­
  • Reklamní předměty s dodatečným potiskem. Tento proces zahrnuje naskladnění a branding zboží. Dodací lhůta 10–20 pracovních dní.
  • Reklamní předměty s vloženou kartou (např. dárkové balení). Dodací lhůta 5–10 pracovních dní.

Reklamní předměty ve vlastním tvaru

­V případě reklamních předmětů, které jsou vyráběny dle vámi zadaných parametrů, je dodací lhůta zpravidla 2–3 týdny. U reklamních žabek vyráběných na míru jsou dodací termíny (v případě lodní přepravy) delší, a to 3,5 - 4 měsíce. V případě urgentnosti jsme žabky schopní dodat (letecky) cca za 30 dní od schválení vzorku. V tomto případě se vám však do ceny promítnou vyšší náklady na dopravu, proto doporučujeme plánovat nákup plážových žabek k propagaci vždy s dostatečným předstihem. 

Termín dodání se vždy počítá od momentu schválení náhledu, a je uveden ve všedních dnech. Lhůta dodání se může prodloužit v případě zatížení výroby nebo státních svátků. Naši obchodní manažeři vám poskytnou vždy aktuální informace o stavu objednávky.­

 Kontaktujte nás

+420 606 208 136
8:00 - 16:00
Mgr. Veronika Semerádová
veronika.semeradova@silicmedia.cz
veronika_semeradova_silicmedia
8:00 - 16:00

Facebook