Novinky

Ideální reklamní předmět pro letní sezónu!

Chcete s nadcházející sezónou překvapit své obchodní partnery nebo zákazníky milým a neotřelým reklamním dárkem? Zvolte plážové žabky, které splňují všechna kritériareklamní plážové žabky originálního efektivního reklamního předmětu. Nosí je téměř každý, nabízí mnoho možností zpracování i brandingu, jsou prakticky využitelné a zaručeně potěší také vhodně zvoleným designem. Plážové žabky jsou zkrátka inovativní, hravý a hlavně účinný způsob reklamy.


V případě reklamních žabek můžete pustit uzdu své fantazii. Navrhněte si plážovky ve vlastním tvaru či designu a vytvořte si vlastní žabky do nejmenšího detailu tak, aby co nejlépe vystihovaly vaši společnost. Vybírat můžete z různých druhů podrážek, materiálů, typů pásku, vzorů na podrážce a balení. Rádi pro vás také vytvoříme návrh dle vašich představ.

Tato oblíbená letní obuv zkrátka nabízí neomezenou řadu možností, fantazii se meze nekladou. Žabky vám vytvoříme libovolný potisk i branding, stejně tak si můžete zvolit materiál a zpracování pásku (textilní, PVC, atd.). Další možností je vyražení Vašeho loga do podrážky (při chůzi tak budou žabky zanechávat stopu s vaší reklamou), nebo výroba žabek ve tvaru na přání, ať už s pěnovým rámečkem nebo samostatně.ReferencePF 2012

 

Milí zákazníci,

děkuji vám za projevenou důvěru v roce 2011. Přeji vám v novém roce mnoho radosti, štěstí, lásky a spokojenosti nejen s našimi produkty hippsy.
Současně bych Vás rád informoval že 19. a 20.12.2011 do 12:00 je poslední možnost objednat hippsy s doručením do Vánoc.

za celý team www.hippsy.net

Miroslav Semerád
jednatel společnosti Silic International s.r.o.

 

Kontaktujte nás

+420 606 208 136
8:00 - 16:00
Mgr. Veronika Semerádová
veronika.semeradova@silicmedia.cz
veronika_semeradova_silicmedia
8:00 - 16:00

Facebook